Pozwól nam zaopiekować się Twoim uśmiechem!
Odwiedź nas

Rewolucji 1905 r.
64a lokal 9, Łódź

Zadzwoń

42 688 91 74 lub
+48 575 130 801

Godziny pracy

Pon - Czw, 10:00 - 18:00
Pią, 10:00 - 16:00

Medycyna estetyczna

Starter / Oferta / Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów pielęgnacyjnych. Możemy stosować ją na skórze twarzy, głowy jak i całego ciała. Mezoterapia igłowa to cykliczne, śródskórne lub podskórne podawanie koktajli bogatych w kwas hialuronowy nieusieciowany ale także w witaminy, peptydy, wyciągi roślinne. Skład preparatu jest dobierany według potrzeb skóry. Śródskórne iniekcje substancji czynnych zwiększają metabolizm komórek, stymulują komórki do produkcji kolagenu i elastyny. Poza tym dzięki mezoterapii igłowej następuje zdecydowana poprawa mikrokrążenia, odpowiednie odżywienie i nawilżenie skóry. Zabiegi mezoterapii możemy stosować również na skórze głowy by wzmocnić cebulki włosa i poprawić ich kondycję ale także jako preparaty ujędrniające na pośladki i partie brzucha w celu niwelacji cellulitu i rozstępów. Zabiegi mezoterapii należy powtórzyć w kilku cyklach by osiągnąć pełny efekt terapeutyczny ale pierwsze zmiany w kondycji skóry widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Wampirzy lifting

Wampirzy lifting

Zabieg mezoterapii osoczem Bogatopłytkowym PRF. Jest to specjalny proces biostymulacji komórek skóry, który opiera się na podaniu śródskórnym pozyskanego osocza bogatopłytkowego z krwi pacjenta. Osocze bogatopłytkowe stymuluje komórki macierzyste do namnażania się oraz pobudza wytwarzanie kolagenu i nowych naczyń krwionośnych. Skóra staje się lepiej ukrwiona i nawilżona, wyraźnie młodsza, a twarz nabiera blasku. W chwili obecnej zabieg ten jest najbardziej popularnym i dającym jednocześnie najlepsze efekty w regeneracji skóry jak również skóry głowy stymulując cebulki włosów w przypadku łysienia.

Botoks - korekta zmarszczek mimicznych

Botoks - korekta zmarszczek mimicznych

Działanie Botoksu, polega na tym, że blokuje on połączenia nerwowo-mięśniowe istniejące w tkankach, czego konsekwencją jest rozluźnienie mięśni .W przypadku mięśni mimicznych powoduje to wygładzenie skóry, a zatem zlikwidowanie zmarszczek mimicznych. Botoks to oczyszczone białko, które wytwarzane jest przez bakterię Clostridium botulinum. Nazywa się go również toksyną botulinową typu A i wykorzystuje w medycynie już od wielu lat. Pomimo swojej nazwy – toksyna, która kojarzy się z substancją niebezpieczną i szkodliwą Botoks rewelacyjnie sprawdza się zarówno przy usuwaniu zmarszczek poziomych jak i pionowych, niwelacji tzn lwiej zmarszczki, kurzych łapek, czy powstających w okolicy oczu zmarszczek śmiechu. Jest preparatem całkowicie bezpiecznym i nieszkodliwym!!! Botoks stosowany jest również w leczeniu nadpotliwości – po wstrzyknięciu botuliny w rejony charakteryzujące się nadmierną potliwością, zablokowane zostają połączenia nerwowo-mięśniowe w tym obszarze, co w konsekwencji doprowadzi do wstrzymania wydzielania potu przez zlokalizowane tam gruczoły potowe. Botoks pozwala skutecznie poradzić sobie również z bruksizmem (zgrzytanie zębami). Wstrzykuje się go w tym przypadku w mięśnie żuchwy, co redukuje ich siłę do potrzebnego minimum i ogranicza wzmożoną pracę i ich bezwiedne zaciskanie

Wypełniane bruzd i zmarszczek

Wypełniane bruzd i zmarszczek

Do wypełniania bruzd i zmarszczek stosuje się kwas hialuronowy usieciowany. Kwas hialuronowy jest to substancja występująca w organizmie naturalnie, zaś jej główne zadanie polega na zachowaniu napięcia, sprężystości i nawilżenia skóry. Spadek jego poziomu wiąże się z mniejszą produkcją elastyny oraz kolagenu, czego rezultatem jest tworzenie się zmarszczek. Z racji naturalnej obecności w organizmie, jest to substancja całkowicie bezpieczna. W swojej Praktyce stosuję preparaty najwyższej jakości, dokładnie oczyszczone, które całkowicie minimalizują wystąpienie skutków ubocznych, takich jak obrzęk czy reakcja anafilaktyczna. Przed zabiegiem podania preparatu w okolicę zmarszczki nanoszony jest środek znieczulający skórę by złagodzić ukłucie igły. Dalsze przeprowadzenie zabiegu jest bezbolesne ,gdyż stosuję preparaty zawierające w swoim składzie już środek znieczulający. Do głównych zalet zabiegu wypełniania zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego należy fakt, iż są one bardzo skuteczne i bezpieczne. Pragnę jednak zauważyć ,że pełny efekt przeprowadzenia zabiegu można obserwować po 14 dniach. Normalnym objawem jest wystąpienie niewielkich krwiaków i siniaków jak również niewielkich grudek. Po 2 tygodniach od zabiegu wszystko wraca do normy a efekt wypełnienia zmarszczek utrzymuje się do roku.

Wypełnianie warg, korekta ust, powiększanie ust

Wypełnianie warg, korekta ust, powiększanie ust

Najlepszym sposobem na powiększenie ust i ich korektę jest podanie iniekcyjne różnych preparatów wypełniających. Najczęściej stosowany jest kwas hialuronowy o średniej gęstości, który skutecznie dodaje objętości wargom, poprawia i koryguje kontur ust , podnosi opadające kąciki, nawilża a jednocześnie daje bardzo naturalny efekt. Zabieg jest w pełni bezpieczny. Przeprowadza się go w znieczuleniu miejscowym kremem znieczulającym lub w znieczuleniu stomatologicznym.

Wolumetria twarzy

Wolumetria twarzy

Wolumetryczne odmładzanie twarzy polega na przywracaniu utraconej objętości i poprawianiu konturów i owalu twarzy. Pozwala odzyskać naturalną objętość w tych okolicach, w których następuje zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej. Utrata objętości dotyczy przede wszystkim okolicy kości policzkowych, policzków, fałdów nosowo-wargowych oraz kącików ust, w następnej kolejności żuchwy i podbródka.

Bezoperacyjna korekta nosa i brody

Bezoperacyjna korekta nosa i brody

Korekta nosa przy pomocy kwasu hialuronowego , może być stosowana jest przy niewielkich garbach, opadających wierzchołkach i zakrzywionych nosach bezpiecznie i szybko, bez ryzyka długiej i bolesnej rekonwalescencji. Na wierzchołek nosa nakłada się krem miejscowo znieczulający. Następnie wstrzykiwany jest wypełniacz, aby zniwelować zagłębienia, wygładzić ostre kąty lub zmienić kąt wierzchołka nosa, przywracając w ten sposób symetrię i sprawiając, że nos jest bardziej atrakcyjny. Korekta brody pomaga przywrócić twarzy pożądane proporcje. Mało wyrazisty, niewielki lub cofnięty podbródek czyni profil twarzy mniej atrakcyjnym. Technika bezoperacyjnej korekcji brody zapewnia korektę mało wyrazistej lub cofniętej brody i nadaje harmonię proporcjom twarzy bez bólu, ryzyka i czasu rekonwalescencji nieodzownego przy chirurgicznym wszczepieniu implantów.