Pozwól nam zaopiekować się Twoim uśmiechem!
Odwiedź nas

Rewolucji 1905 r.
64a lokal 9, Łódź

Zadzwoń

42 688 91 74 lub
+48 575 130 801

Godziny pracy

Pon - Czw, 10:00 - 18:00
Pią, 10:00 - 16:00

Aktualności

Starter / Aktualności / Korony cyrkonowe

Korony cyrkonowe

Nie ma wielu takich materiałów jak diamenty, które są piękne, a jednoczenie twarde i wytrzymałe. Jednakże w branży dentystycznej poszukiwane są właśnie materiały, które zapewnią nie tylko doskonała estetykę, lecz będą także trwałe, a ponadto przyjazne dla organizmu człowieka.

Takim produktem jest tlenek cyrkonu, czyli ceramika najwyższej klasy, która sprawdziła się już w ekstremalnych sytuacjach: główki sztucznych stawów biodrowych, powłoki termiczne w wahadłowcach i tarcze hamulcowe w autach sportowych. Właśnie ten materiał pozwala nadać uzupełnieniom protetycznym nowy wymiar. Za pomocą systemu ZirkonZahn  można wykonać pełno ceramiczne korony a nawet mosty o zasięgu pełnego łuku zębowego.

Opracowywanie tlenku cyrkonu z powodu jego niezwykłej twardości zawsze wymagało wiele wysiłku, nakładu pracy i czasu. Dlatego materiał ten był nieosiągalny jako uzupełnienie protetyczne. Dopiero dzięki ciągłym badaniom zastosowanie tego materiału w technice dentystycznej stało się możliwe.

Na podstawie wykonanego przez lekarza stomatologa wycisku zostaje sporządzony przez technika dentystycznego woskowy model twoich nowych zębów. Ów model jest skanowany i formacie 3D projektowana jest praca protetyczna , następnie frezuje Twoją koronę lub most w rolingu z tlenku cyrkonu. Na koniec praca uzyskuje swój estetyczny wygląd dzięki nowoczesnej ceramice do licowania, której barwy dobiera się tak aby nie różniły się od Twoich naturalnych zębów.


Powiązane: Korony cyrkonowe Łódź, Korony cyrkonowe dentysta Łódź, Korony cyrkonowe Retkinia ,Korony cyrkonowe Łódź tanio.

HAUSCLINIC.PL oraz MOJDENTYSTA24.PL
Wszystkie prawa zastrzeżone.